‘YILDIRIM VE KOCAMAN’A MAHKEMEDEN ÇAĞRI’ HABERİ (HÜRRİYET)

22856830Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav’ın oğlu Murathan Cavcav ile eski eşi Ayşegül Cavcav’ın boşanma davalarında çok ilginç bir gelişme yaşandı.

Ayşegül Cavcav nafakanın 3 bin TL’den 12.500 TL’ye arttırılması için Gençlerbirliği’nde yönetici olan Murathan Cavcav’a dava açarken beklemedikleri bir yanıt aldılar. Murathan Cavcav, maddi durumunun iyi olmadığını ve babasının yanında işçi olarak çalıştığını öne sürerek davanın reddedilmesini istediler.

YILDIRIM’I ÇAĞIRIN

Ayşegül Cavcav’ın avukatı Ozan Kayahan, mahkemeye çok ilginç bir istekte bulunarak herkesi şaşırttı. İlhan Cavcav’ın spor camiasında bilinen bir isim olduğunu belirten Kayahan, Cavcav ailesinin Ankara’nın en zengin ailelerinden biri olduğunu iddia etti ve buna Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve eski teknik direktör Aykut Kocaman’ın tanıklık edebileceğini belirtti. Mahkeme Başkanı önce bu isteği kabul etmezken avukatın ısrarı ile kabul etmek zorunda kaldı ve Aykut Kocaman ve Aziz Yıldırım’a çağrı kağıdı gönderildi.

ZORUNLU OLARAK GİDECEKLER

Aziz Yıldırım ve Aykut Kocaman bu çağrı üzerine zorunlu olarak tanık olarak mahkemeye gidip İlhan Cavcav’ın maddi durumu hakkında bilgi verecekler.  Son aylarda sık sık İlhan Cavcav ile gerginlikler yaşayan Aziz Yıldırım’ın bu davada tanıklık yaptığında nasıl bir ifade vereceği merak konusu.

Kaynak : http://www.hurriyet.com.tr/spor/futbol/25700609.asp

Soru sormak ister misiniz?

Etiketler: , , , ,
Av. Ozan Kayahan
Av. Ozan Kayahan

Avukat Ozan Kayahan 1973'de İzmir’de doğmuştur. 1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Askerlik görevini 2001 yılında kısa dönem olarak tamamladı. 2001–2005 yılları arasında farklı hukuk bürolarında avukat olarak çalıştı. 2004 yılında İstanbul'a yerleşti. 2005 yılında Kayahan Hukuk Bürosunu kurdu. 2005 yılından bu yana Kayahan Hukuk Bürosunda kurucu avukat olarak meslek yaşamını sürdürmektedir. Kaleme aldığı ve ülkemizde yaşanan hukuksal sıkıntıları konu alan pek çok makalesi değişik yayın organlarında yayımlanmıştır. Av. Ozan Kayahan, hukuki savunmalarında yasaların tam anlamıyla ve tavizsiz uygulanması prensibini benimsemiştir. Bilhassa yasa uygulayıcılarının, uygulanması gereken yasayı orantısız bir takdir hakkı ile uygulamasına karşı her zaman etkili ve dik duruş göstermektedir.