Av. Ozan KAYAHAN
Av. Ozan KAYAHAN

Avukat Ozan Kayahan 1973’te İzmir’de doğmuştur. 1999 yılında Dokuz Eylül Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Askerik görevini 2001 yılında kısa dönem olarak tamamladı. 2001–2005 yılları arasında farklı hukuk bürolarında avukat olarak çalıştı. 2004 yılında İstanbul’a yerleşti . 2005 yılında Kayahan Hukuk Bürosunu kurdu. 2005 yılından bu yana Kayahan Hukuk Bürosunda kurucu avukat olarak meslek yaşamını sürdürmektedir. Kaleme aldığı ve ülkemizde yaşanan hukuksal sıkıntıları konu alan pek çok makalesi değişik yayın organlarında yayımlanmıştır.

23 Mart 2012
5.080 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 5 YORUM

  1. gülbahar horoz diyor ki:

    Merhabalar benim sorum şu olucak eşim 2002 yılında evlenmiş çeşitli nedenlerden 4 ay sürmüş ancak 2006ında boşanmışlar benim ilk evliliğim eşim ilkokul beşten mezun diğer bayan lise terk eşim onun okuma hayatını elinden aldı diye savunma yapılmış 2002 2006 yılı arası tedbir nafakası istemiş birikmiş adreste beyan etmediği için haciz yolu olmamış sonra 2010da biz evlenince aynı haftası 15bin nafaka sonra 8 bin tazminat ödemeye mahkum kaldık o gün bugün nafakayı düzenli ödeyemedik şimdide hapislik çıkıyor biriktikçe ordan burdan borçla ödüyoruz şimdi yenide doğum yaptım sigortasız çalışıyor eşim maddi gücümüz yok kendi annem babam yardımcı oluyor banada eşimde Bi yolunu bulmaya çalışmıyor Bi borcu ödemeden diğeri üstüne geliyor Bi çaresi gerçekten yokmu ı kişiyi ben tanımıyorum eşimin kulağına inan nikahlı yaşadığı geliyormuş diyorum Bi ıspatta bulun düşsün artık şu dava diye lütfen Bi yolu yok mu bazen birikmiş olunca avukatlık masraflarıda çok oluyor 4senelk evliyiz kaç kere cezaevine girdi mecburiyetten ödedik hep o parayı bize Bi akıl verebilir misiniz rica etsem.

  2. esra diyor ki:

    merhaba yaklaşık 18 aydır boşanma davam sürüyor ve tedbir nafakası ne zaman alıcam diye sürekli avukatıma sordum bi türlü net cevap alamadım ocak 29 da 7.celsem var net karara bağlanıcak sanırım şimdi artık tedbir nafakası alamıcakmıyım?

  3. esra diyor ki:

    sn. avukatım yaklaşık 28 ağustos 2012 de davayı açtım ve hiç nafaka almadım ?bana avukatım net bir şey söylemiyor soruyorum bak hüküm kalkarmış boşanma kesin olunca ben hala para alamadım nolcakdiye ancak gülerek tebesüm ediyor ne yapmalıyım hakim en son çalışıp çalışmadığımı sordu çalışmadığımı babamın yanında kalıp ailemin geçindirdiğini söyledim o kadar şimdi boşanma kesinleşirse yandı mı onca aylar 18 ay boş mı bekledim?nolur bi yorum yapsanız ?

YORUMUNUZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR