Av. Ozan KAYAHAN
Av. Ozan KAYAHAN

Avukat Ozan Kayahan 1973’te İzmir’de doğmuştur. 1999 yılında Dokuz Eylül Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Askerik görevini 2001 yılında kısa dönem olarak tamamladı. 2001–2005 yılları arasında farklı hukuk bürolarında avukat olarak çalıştı. 2004 yılında İstanbul’a yerleşti . 2005 yılında Kayahan Hukuk Bürosunu kurdu. 2005 yılından bu yana Kayahan Hukuk Bürosunda kurucu avukat olarak meslek yaşamını sürdürmektedir. Kaleme aldığı ve ülkemizde yaşanan hukuksal sıkıntıları konu alan pek çok makalesi değişik yayın organlarında yayımlanmıştır.

07 Ocak 2012
1.499 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 4 YORUM

 1. ayşe diyor ki:

  Boşanma dvası açtım eşimn yeğeni şifremi kırıp bişeyler yaptığını söyledi.eğer kayıtsız şartsız boşanmazsam daha kötü şeyle yapacağını söyleyip tehdit ettiler. suç duyurusunda bulundum eşim facebook ve telefon ayrıntımı istediğini bizim dilekçemize cevap olarak yazmış.10 yıl öncede ben boşanma davası açtım darptan dolayı mahkemeye çıktık sonra yine aile büyükleri girdi vazgeçtik.eşim beni aldatıyor yıllardır ama ispatlayamıyorum bana bıçak çekti silah çekti ne yapabilirim?

 2. selocan diyor ki:

  ozan bey selam
  benım de bır bosanma mahkemem var 14 mayıs da karar durusması var ve esım tlfkayıtlarını ıncelettı vadafondan kayıtlar geldı sımdı ıncelenıyor mesaj ıcerıklerı veya telefon konusma kayıtları mahkeme yoluyla ıstene bılır mı ve ben eşimin facabook’dan mesaj atan 2 kısının mesajlarının cıktısını aldım fakat mahkemeye delıl olarak sunamıyormusum ?? facebook sıfresını bılıyordum actım baktım arsıvlere saklanan mesajlardı yardımlarınızı rıca edıyorum mahkemeye delıl olarak suna bılırmıyım sunarsam bır cezası varmıdır alllah yar ve yardımcınız olsun tesekkurler

  1. outsider diyor ki:

   Merhaba;
   Facebook yazışmalarının delil olarak sunulamayacağını size kim ve hangi nedenlerle deklare etti acaba?

   1. Av.Ozan Kayahan diyor ki:

    Facebook yazışmaları , tek başına güçlü bir delil değeri taşımazlar. Bu yazışmaları destekleyecek başkaca delil veya deliller de olması gerekir. Bu şşekilde düşünmek en doğrusu. Yargıtay kararları da bu yönde.

YORUMUNUZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR