Av. Ozan KAYAHAN
Av. Ozan KAYAHAN

Avukat Ozan Kayahan 1973’te İzmir’de doğmuştur. 1999 yılında Dokuz Eylül Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Askerik görevini 2001 yılında kısa dönem olarak tamamladı. 2001–2005 yılları arasında farklı hukuk bürolarında avukat olarak çalıştı. 2004 yılında İstanbul’a yerleşti . 2005 yılında Kayahan Hukuk Bürosunu kurdu. 2005 yılından bu yana Kayahan Hukuk Bürosunda kurucu avukat olarak meslek yaşamını sürdürmektedir. Kaleme aldığı ve ülkemizde yaşanan hukuksal sıkıntıları konu alan pek çok makalesi değişik yayın organlarında yayımlanmıştır.

19 Nisan 2012
1.735 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM

 1. lale diyor ki:

  esim ayrilmak istiyor ben istemiyorum,yani davayi o acsin istiyorum,tazminat isteyebilirmiyim?avkat tutamam durumum iyi degil,masrafsiz sekilde tazminat isteyebilirmiyim?ayrica ben iranliyim esim turk vatandasi

 2. Özgür Callı diyor ki:

  15 yıllık eşimin isteği üzerine bir süre ayrı kalmaya başladık. Fakat eşim, benim evden ayrılmamın üzerinden 2 hafta bile geçmeden yeni biri ile ilişkiye başladı. Eşimin ve üçüncü şahısın net üzerinden konuşmalarını buldum ve bunların screenshot’larını aldım. Hem duygusal hem de cinsel olarak aldatılmam mesajlarda apaçık ortadadır.

  Hem eşime hem de 3. şahısa manevi tazminat davası açmayı düşünüyorum ancak yukarıdaki yazınızdaki bir bölüm aklımda bir soru işareti oluşmasına sebep oldu.

  Az kusur – çok kusur konusu hakkında bir sorum olacak. Bundan yaklaşık 5 yıl önce hem benim hem de eşimin bir başka ilişkisi oldu. Bunların üstesinden geldik ve birbirimizi affederek olanları kapattık.

  Bu durum açacağım bu davada sorun teşkil eder mi?

  Tazminatın miktarını neye göre belirlemeliyim?

  Çok teşekkürler

YORUMUNUZ BİZİM İÇİN DEĞERLİDİR