OZAN KAYAHAN TVNET’TE BOŞANMA İLE İLGİLİ SORULARI YANITLADI

Aşağıdaki video TVnet Kanalında “Avukatınıza Sorun”  programında Kasım 2012’de yayımlanmıştır. Av. Ozan Kayahan’ın konuk olduğu bu programın videosu 28 dakika 28 saniye sürmektedir.

Soru sormak ister misiniz?

Etiketler: , , , , , , ,
Av. Ozan Kayahan
Av. Ozan Kayahan

Avukat Ozan Kayahan 1973'de İzmir’de doğmuştur. 1999 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi Hukuk Fakültesinden mezun oldu. Askerlik görevini 2001 yılında kısa dönem olarak tamamladı. 2001–2005 yılları arasında farklı hukuk bürolarında avukat olarak çalıştı. 2004 yılında İstanbul'a yerleşti. 2005 yılında Kayahan Hukuk Bürosunu kurdu. 2005 yılından bu yana Kayahan Hukuk Bürosunda kurucu avukat olarak meslek yaşamını sürdürmektedir. Kaleme aldığı ve ülkemizde yaşanan hukuksal sıkıntıları konu alan pek çok makalesi değişik yayın organlarında yayımlanmıştır. Av. Ozan Kayahan, hukuki savunmalarında yasaların tam anlamıyla ve tavizsiz uygulanması prensibini benimsemiştir. Bilhassa yasa uygulayıcılarının, uygulanması gereken yasayı orantısız bir takdir hakkı ile uygulamasına karşı her zaman etkili ve dik duruş göstermektedir.

5 yorum
 1. ismail öksüz
  ismail öksüz says:

  Hocam eşimle anlasamiyoruz.sormak istedigim.annem ve ablalarim bana bir ev aldilar.bosaninca eşim evden haksahibimi

  Cevapla
 2. şenay
  şenay says:

  Ozan bey ben boşanmak istiyorum ama karesi taraf isi yokuşa sürüyor kizimin da benimde sirtimdan geçiniyo 10 milyar borç birakti bana bize yük oluyor hicbir faydasi yok aksine zarari var sürekli şiddet gördüm

  Cevapla
 3. vedat döner
  vedat döner says:

  Syn. hocam ben kızkardeşim için bilgi almak istedim çok şiddetli geçimsizlik var.Kocası sürekli dövüyor.Nişanlıyken dahi dövmüştür.Her tarafı yara bere içinde kalacak şekilde dövüyor.Bunun için kanıtta var.Bunlarda yetmez gibi karısını aldatıyor.Haftalarca eve gelmediği herkez tarafından bilinen bir gerçek.Durum böyle iken kızkardeşim boşanma davası açarsa dava nasıl ve nekadar sürede sonuçlanır.Yardımcı olursanız çok sevinirim.Saygılar….

  Cevapla

Cevapla

Tartışmaya katılmak mı istiyorsunuz?
Katkıda bulunmak için çekinmeyin!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir